| AlexXxKiiddxD a întrebat:

Am o urgenta! Cainele meu a inghit o lesa {de 1m} s nu stiu ce sa fac. Sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| AnonimKidd a răspuns:

Du-l urgent la veterinar.Acolo veterinarul s-ar putea sa-l faca sa vomite sau altceva.In fine, stie ce e de facut veterinarul...

6 răspunsuri:
| Catalin150396 a răspuns:

E nasoala treaba sper sa o elimine prin anus happyfunda

| SMarius a răspuns:

=Veterinar

| superiulia3 a răspuns:

Ce s-a intimplat cu ciinele e teafar?

| Marsi a răspuns:

Taiel pe burta si o scoti cu patentu (:

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Sunt caini care inghit tot felul de chestii si nu patesc nimic dar totusi du-l la veterinar

| sunmiley a răspuns:

Hey! E chair o problema...Du-l la doctor si fa-i o ecografie.Probabil ca lesa o va vomita, dar cred ca octorul iti va propune o operatie. Spune-i ca mai te gandesti si incearca sa-ti faci cainele sa vomite lesawinking.