| AlEx_9074 a întrebat:

Sall TPU, am si eu o curiozitate.Deci am avut banchetul de clasa a 8-a si am dansat cu o fost iubita, am fost cu ia in clasa a 7-a dar ne-am despartit la sfarsitu scolii, am invitat-o la dans pe o melodie mai lenta am inceput sa dansez dar ea tot evita sa ma piveasca in ochii chiar i-am spus de ce si ea mi-a raspuns ca nu evita sa ma priveasca, am dansat mult cu ea in seara aceea, chiar ea ma invitat de cateva ori dar nu m-a privit niciodata in ochi, ce sa cred, mai simte ceva pentru mine?

6 răspunsuri:
| victor1k a răspuns:

Da, normal

| cristina_8819 a răspuns:

Buna!big grin daca atunci cand v.ati despartit a fost din cauza ta sau o alta cauza care a afectat.o mult.tu ai fost primul ei prieten? daca da cu siguranta inca tine enorm la tine si nu a putut sa te uite. daca cu adevarat vrei ceva cu\de la ea eu zic sa vorbesti cu ea sau macar sa ii spui ca nu poti sa mai fii cu ea si sa incerce sa te uite. sper ca te.am ajutat!winking

| izaaa a răspuns:

Cu siguranta simte ceva extrem de puternic pentru tine si regreta cu adevarat ca v'ati despartit! daca si tu mai ti la ea, intreb'o daca vrea sa o luati de la capat!

| AleX14_1626 a răspuns:

Accepta. merita crede-mahappy

| maryfanMJ97 a răspuns:

Eu cred ca da pentru ca daca nu vroia sa mai aiba deaface cu tine nu te invita la dans si nu accepta sa danseze cu tine si in plus daca nu mai simtea nimic pentru tine te privea in ochi fara nicio problema

| puiut_3909 a răspuns:

Da sar putea sa mai simte ceva pentru tine dar poate ii este teama sa isi mai incerce o data norocul cu acelasi baiat.dar tu ai putea sa o intrebi prin intermediul unui prieten comun daca te mai place... sper ca tiam fost de ajutor.