| vladut7373 a întrebat:

Am si eu o problema cu... dragostea. Hai sa va zic mai pe larg. In clasa 1 cand eram inca bobocei a inceput sa imi placa de ea adica dragoste la prima vedere. in clasa a 4-a i-am spus ca imi place de ea... (la petrecerea unde-i prietene) pe ea toti baietii din cls placando. Dar pe ea o interesa alt baiat din cls. acum cls a -6a este interesat de unul din a 7-a. Dar el nu o baga in seama. Mie imi place de ea la nebunie dar nu stiu cum sa o cuceresc. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Te speli pe dinti

| vladut7373 explică:

Azi m-am sarutat cu ea... dar jucam un joc sticluta cu saruturi laughing

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Ai intarziat.

| Andreeas2011 a răspuns:

Iti sugerez sa ii spui cea ce simti cu adevarat pentru ea dar nu asa deodata fa-o pas cu pas. Funda?

| Daniel_Alexiu_1996 a răspuns:

Cea mai buna idee este sa incerci sa o inviti undeva, (cauti tu o scuza) iar atunci sa incerci sa o cunosti mai bine si cand esti sigur ca s-a infiripat o legatura intre voi, iti destanui inca o data dragostea.