| Andruza a întrebat:

Cum fac ca sa ma placa un baiat? Dar acel baiat nici nu ma baga in seama si se uita la o alta fata, dar eu sunt foarte geloasa.Va rog sa ma ajutati sa il cuceresc pe acel baiat.

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Nu te stradui prea mult si nu incerca sa t prefaci doar ca sa t placa el
ar trebui sa t aleaga p u pentru felul tau d fi, nu trebuie sa ii placa decat aceea fata care t prefaci u a fi cand esti in preajma lui
at cand il intanlesti zambesteihappy, fi draguta cu el atunci cand potiwinking sh d c nu fa ti putin curaj, fa rost d id lui d mess, d nr de tel, fi sincera sh marturiseste ti sentimentele, el poate aprecia astawinkingsh va fi in avantajul tau
indrazneste.nu ai c sa pierzi. poate mai tz vei regreta k nu ai facut tot ce se putea pentru ca voi sa fiti impreuna

mult succes

20 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu se poate dragoste cu sila, totusi nu iti pierde speranta, fi draguta cu el, vb cat mai des, fi comunicativa, zambareata, nu lasa pe alta sa se bage, fi tu mai sireata si da-te la el, baga-te in seama cu el, aranjeaza-te pentru el sa observe cat esti de simpatica, fi naturala, fi tu insuti, bafta!

| dragutza a răspuns:

Sincer nu ai cum sa-l cuceresti asa dintr-o data! daca el nu te place nici macar un pic va fi cam greu sa-i atragi atentia! dar daca tii neaparat incearca prin naturaletea ta, simplitatea atrage cel mai mult...si nu stiu observa cum se comporta cealalta fata si incearca sa te comporti aproape ca ea( acum nu iti propun sa fi o parte din ea ci doar iti zic ca acele comportamente frumoase pe care baiatul respectiv le admira sa ti le insusesti! invata si bine, sa vada ca esti o fata desteapta si nu te lua dupa altii care pronunta cuvantul "tocilara" fara macar sa stie ce inseamna! succes, tine-ma la curent pupicihappy

| Andruza explică:

Eu sunt colega lui de clasa si am id lui de mess si vorbim radem, dar eu pe el nu il parasesc, deoarece imi place extrem de mult.Si tot vorbim.

| Andruza explică:

De fapt sunt colega de clasa si radem vorbim dar nimic si mie imi place de el

| Andruza explică:

Suntem colegi am id lui de messenger dar nu stiu cum sa il cuceresc si apropo nu il parasesc si chiar eu sunt in poza dar acum sunt bruneta m am vopsit

| Bia:X a răspuns:

Zambeste, fi draguta cu el, fi tu insuti nu il minti ca sa pari mai interesantahappy, incearca intai sa va imprieteniti si apoi cucerestelhappy succes

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Daca se da la alta poti sa faci si streaptese ca tot nu se va uita la tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar vorbesti cu el?oh go on
Sunte'ti amici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te modern, ia-l cu japca, cere-i nr de tel, nu incerca usurel usurel ca nu merge. Vorbeste-i, stai pe langa el tot timpul, prinde-l singur si vorbeste-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti gagica din poza, te plac eu, lasa-l pe alabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu am aceeasi problema incearca sa vb cu el si sa ii spui ce simti nu stiu daca functioneaza dar incearca iti doresc mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii as is si eu sa tot incerci dar sa nu te dai mare sau ceva de genu in fata lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te cu el.azi ii arati ca il placi...maine esti indiferenta.si tot asa.ai sa vezi ca o sa-l faci sa devina interesat.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema baiatul de care imi place e foarte dragut si intr-o zi mi-a zis daca vreau sa facem schimb de scuipat ce ziceti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai anrdutza, m-i sa zis ca dau sfaturi bune, dar cel mai bine ar fi sa il uiti, nu te mai gandi la el, intr-o zi norocul iti va bate la usa si ii vei deschide, dar acum nu-l forta, daca se uita la alta fata este pierderea lui, nu-i de tine, sunt o mie de baieti si mai multi pe acest pamant si in plus chiar nu ai ce sa faci impotriva lui Dumnezeu, ce ti-e scris n-ai cum sa schimbi, ba mai mult te poti face de ras, ca de gelozie ce sa zic pierdere de timp si cu baitul:uita-l, incearca sa flirtezi cu altcineva, poate atunci va fi el gelos si va veni la tine daca nu, nu te merita si cine stie, candva poate iti vei gasi jumatea, dar trebuie bine cautata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te faci mult mai frumoasa decat tipa pe care o place baiatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andruza si eu am o situatie asemanatoare dar mai rau mie nu imi este coleg este cu 3 ani mai mare si este plecat in strainatate asa ca nu il vad decat o data pe ancrying el nu vb cu mine aproape deloc si nici eu nu pot sa vb cu el pentru ca rosesc imediat nu pot nici sa ii sp sentimentele mele pentru ca mi-e frica sa nu isi bata joc este glumet si cam diliu simpatic... dar sa revenim la tine nu stiu thinking cred ca e bine sa fi u! va rog sa ma ajutati si pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa ma ajutati sa ma placa baiatul acela dati-mi un raspuns

| flory_2293 a răspuns:

Incearca sa-l impresionezi, sa-l faci sa rada la glumele tale si sa faci lucruri interesante si amuzante in preajma lui. Apoi iti vei da seama daca te place! Apropo si eu sunt intr-o situatie asa.baiatul de care am crezut ca nu-l voi mai placea niciodata...tocamai cred ca m-am indragostit de el, dar el e un tip glumet si crede ca inca imi place de finul lui, chiar face si misto de mine...si mi-e frica sa-i spun ca-l plac. dar si el zambeste la mine si ma baga-n seama. Ce sa fac? ajutati-ma please!

| stefy1 a răspuns:

Nici eu nu stiu de asta as dori un sfatbig grintongue