| Iubiree a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o chestiestraight face... vreau sa ma despart de prietenul meu si eu sunt putin mai rusintata si nu am curaj si nu vreau nici sa sufere. Ca eu cred ca nu ma mai iubeste straight facestraight faceva rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| ighilxxl a răspuns:

Cea mai buna metoda e aceea scuza...gen o "mica pauza"...ca poate pe parcurs il vei vrea din nou. spune-i ca trebuie sa te concentrezi mai mult pe ce faci tu.sa mai ai grija si de tine, si ca pur si simplu simti nevoia sa luati o pauza.va fi foarte ok.te pup iubita>big grin

1 răspuns:
| Ady9021 a răspuns:

Buna! Filozofia e simpla. Daca tu crezi ca el nu te mai iubeste, inseamna ca nu o sa sufere daca va despartiti. Sa nu-ti fie rusine. Spune-i ca vrei sa luati o pauza, nu-l suna o perioada, nu-i da mesaje. Daca o sa te caute el primul inseamna ca tine la tine, daca nu...Asta e parerea mea. Succes!winking