| PirattStarr a întrebat:

Cand aveam 12 ani am inceput sa ma uit la filme porno si sa ma masturbez. Apoi nu au mai inceput sa ma excite si am cautat tot felul de porcarii pe net cu lesbiene si alte chestii.Acum nu mi se mai scoala(scuze de expresie) cand vad o fata dezbracata. Ce pot sa fac!

Răspuns Câştigător
| NightHeaven a răspuns:

laughing Eh asta inseamna ca ai cam vazut tot ce se poate vedea in materie de porno si sex tinand cont ca aveai 12 ani cand ai inceput, de aceea si in viata reala te astepti sa se intample ca in filme.Din pacate pentru tine, asa ceva nu se intampla in viata reala, fetele normale in general nu se simt deloc bine in compania sexuala a altor fete sau vice versa. Ai vazut prea multe ca sa te excite doar o fata dezbracata, insa nu o sa fie o problema cred ca nu te-a atras la fel de mult persoana respectiva ca sa te exciti. O sa iti revii la normal mai tarziu. NightHEaven

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi nu stiu consulta un medic, tu nu stii ca masturbarea frecventa duce la impotenta? funda?

| vlaaddd a răspuns:

Pai nu e neaparat sa ti se scoale cand vezi pe una dezbracata... trebuie sa te excite ca sa ti se scoale, daca nici asa nu-ti intra in erectie, imi pare rau, ai ramas impotent.

| Napolitanăăăăă a răspuns:

Sari pe ea laughing

| vera_5828 a răspuns:

Asteapta sa mai cresti.