| vasilegiolgau a întrebat:

Ca barbat de foarte mult timp imi place sa ma masturbez la filme porno numai cu lesbiene, pot sa zic de cand eram mic practic laughing) Daca vad un alt barbat in filmele porno pur si simplu ma jeneaza si nu pot sa imi fac treaba pana la capat, mentionez ca nu sunt gay. Oare este normal asa ceva?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E absolut normal ca unui barbat straight sa nu ii faca placere sa vada alt/i barbat/i, dezbracati sau facand sex. E logic, daca iti plac femeile si nu barbatii, vrei sa vezi femei si nu barbati.

| RAY a răspuns:

Pai imaginea mereu se focuseaza pe femeie, ideea e sa iți imaginezi ca ești tu acolo,sa empatisezi sa simți ce simte ala când o penetrează sau când ii face sex oral, tu simți ce simte ala sau vezi de un vr, puneți și imaginația la lucru, nu te termina rapid, un film de dragoste înainte, ceva romantic, niște carne, flotări

| doctorandus a răspuns:

Dap, nu esti gay, de fapt ai aversiune la gay.

| Goete a răspuns:

De ce n-ar fi normal sa te excite doar femeile?
Sau intrebi pentru ca ai vrea sa ti-o faci si pe barbati?

| vasilegiolgau explică (pentru Goete):

Ma refer la faptul ca vad doua femei gay care fac sex si nu, nu vreau sa mi-o fac pe barbati, nu ma atrag barbatii

| Goete a răspuns (pentru vasilegiolgau):

Atunci de ce te miri ca nu vrei sa vezi barbati?
Nici eu nu mi-o fac pe barbati si nu e nimic mai sexy ca 2 femei.
Sau una care se masturbeaza cu picioarele desfacute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ești gay.

| FredericChopin a răspuns:

E normal așa pățeam și eu nu îmi plăceau DECAT cele cu LEZBIENE știu ce simți e și normal sa nu îți placă sa l vezi pe altul cum o... Da deci în concluzie stai cill nu e ABSOLUT NIMIC GRAV cu siguranță NU ESTI GAY

| SunsetTrance a răspuns:

Este normal, mai putin partea in care te uiti la filme porno si te masturbezi mai des de o data la 3-4 zile

| DannyDDanny a răspuns:

E normal

| Baschetbalistu_Andrei_1996 a răspuns:

Conteaza sa te excite cel mai mult, doar nu ti-ar placea sa te excita un barbat, nu? Este totul normal, atata timp cat nu devine un exces. Vorba aia, toti se uita si o fac dar putin cei care recunosc. E normal, nimic iesit din comun.

| Anonimulnecunoscut1000 a răspuns:

Și mie îmi place sa mă uit la filme dinalea de adulți cu fete care se sărută și se joacă cu "acele jucării " (care și le baga in fund mai apoi in gura etc ) și fac și acel "pissing" mi se scoală de mi se face de 10-12 cm cred