| anonima01 a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat, cum as putea sa intru in vorba cu el? Nu stiu prea multe despre el deoarece suntem a 9-a si nu stiu cum as putea sa-i atrag atentia.
P.S.:Vreau si eu niste sfaturi.

1 răspuns:
| LolaGirl a răspuns:

AHH asa am fost si eu in clasa a9alaughing
Dar se pare ca nu a meritat efortul meu de a-l face pe "acel baiat" sa ma bage in seama (bine, ca el a venit la mine sa se prezinte )..Nu prea merita sa te obosesti in clasa a9a.Abia ai intrat la liceu. Fate placuta printre toti bobocii meritabig grin. Abia in clasa a10a poti sa te gandesti la un baiat anume pe care il vreilaughing Sincer iti zic! Cand am trecut a 10a baieti "smecheri" care nu ar fi vorbit cu mine in a9a ma placeaulaughing. Ciudat, am aflat cat de timizi sunt baietii astia misto laughing. Ti-as mai scrie mult dar trebuie sa invat la bio..PAA pupici!love struckhappy