| LolaNebunah a întrebat:

Vreau sa-i atrag atentia unui baiat, dar nu stiu cum. Deci cum?

Răspuns Câştigător
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Frate da ce raspunsuri laughing Asa, daca iti place de el, trebuie sa iti faci putin curaj sa intri in vorba cu el sau sa intrebi pe altcineva care il cunoaste cam ce i-ar placea lui. Abia atunci intra in vorba cu el. Gaseste subiecte comune. Dac alui ii place fotbalul atunci spune-i ca ai jucat de cateva ori si ti se pare interesant. Fa-l sa te placa. Si in nici un caz nu te da pe langa el din prima. Fii tu insati si vorbeste cu el, nu te imbraca provocator sau sa te dai pe langa el, majoritatea baietilor nu suporta pitzipoancele. Odata ce te-ai apropiet de el campul este deschis. Succes.

3 răspunsuri:
| Isabela_6206 a răspuns:

Ia-l in brate, pupa-l pe obraz, imbracate mai sexy si da-i tarcoale.

| b3Rb3cU a răspuns:

Date la el

| Trololol_3071 a răspuns:

Ii arati sanii.