| anonima01 a întrebat:

Cum as putea sa ma apropii de un baiat, cum as putea sa intru in vorba cu el? Nu il cunosc de foarte mult timp deoarece suntem a 9-a si nu stiu cum as putea sa-i atrag atentia. Cateva sfaturi va rog.

3 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Bunawinking
Pur si simplu o faci, o sa-ti dau niste etape daca vrei sa le folosesti happy
1.Zambeste-i,uita-te in ochii lui!
2. Abia apoi, incearca sa-i spui un ''Buna, ce faci?''
3. Spune-i ca ti-ar place sa fii prietena cu el si sa va cunoasteti mai bine!
4.Schimbati informatii, unul despre celalalt astfel incat sa va cunoasteti mai bine!
5. Daca nu o face el, cere-i numarul de telefon si cu tupeu da-i un mesaj si sa intrati in vorba!
6.Intr-o zi de weekend suna-l si intreaba-l daca iese cu tine afara, si fa-te 'placuta' in grupul lui happy
7.Fa-i complimente!
8. Daca-ti da semne ca te place, dar poate e mai timid, incearca sa faci tu primul pas!
9. Daca nu o sa mearga, sa nu te placa, stai linistita...
10....ca mai sunt baieti pe lumewinking

Multa bafta! Sper sa te fi ajutat cu toate astea!winking

| crocky a răspuns:

Intrii in vorba cu el pur si simplu...traim in 2013...sincer nimic nu ti se mai pare neobisnuit sau nefiresc tongue deci fa-ti tupeu

| Abycoolgirl a răspuns:

Pai te poti duce la el dupa ce se gata o anumita ora si sa il intrebi ce tema v-a dat. dupa il mai intrebi si alte chestii si asa intrati in discutii.i poti propune sa iesiti mai tarziu in oras daca nu zice el asta.si poate asa se creeaza legaturi.winking...si eu plac un baiat doar ca el nu este in clasa cu mine deci intram in discutii...nu foarte usor saddar oricum sper ca te-am ajutat