| andreirobert15 a întrebat:

Cum se face masturbarea corecta?
Trebuie sa te masturbezi de 2 ori? Adica cand ejacuezi prima data, ma te masturbezi odata?
Sau cum se face masturbarea corecta pentru a avea placere maxima?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta jerk off instructions si vezi cel mai larg video, faci ce zice aia si o sa innebunesti de placere laughing

| RAY a răspuns:

Inainte de ejaculare oprestete de cateva ori astfel vei putea sa opesti ejacularea si cand faci sex, o data pe saptamana e ok, ea da dependenta, si poate inlocui ceva real, cu cat o faci mai rar cu atat placerea e mai mare

| Emilian65 a răspuns:

Placerea maxima se poate obtine si dupa o singura masturbare. A doua si urmatoarele masturbari duc la epuizare, nu mai duc la o placere maxima.

| SkyPilot a răspuns:

Nu exista masturbare "corecta". Experimentezi si determini ce iti place. Si nu trebuie sa te masturbezi de doua ori decat daca simti nevoia si a doua oara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io de revelion pe la 5 când sau culcat toți am făcut laba de 8 ori până dimineață laughing))))

| TheImpaler a răspuns:

Masturbare corecta? rolling on the floor)
daca si laba o gresiti...nu mai zic nimic! rolling on the floor)

| apz a răspuns:

Instrucțiuni de masturbare : freci până te saturi. Mult spor!

| ychigo a răspuns:

Nu e regula anume, e doar o plăcere pe care de cele mai multe ori ti-o faci singur.

| cameleonu05 a răspuns:

Asta e un mister pe care inca nu la descoperit nimeni.