| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca te masturbezi inainte de a face sex pentru prima data nu vei mai simti aceeasi placere ca atunci cand o sa faci sex?

8 răspunsuri:
| athos01 a răspuns:

Daca reusesti sa ajungi la orgasm cand faci sex nu conteaza ca te-ai masturbat inainte daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| Liviucu a răspuns:

Vrei sa faci sex cu baiatul din liceu cu care vorbesti de o saptamana? La 15 ani?!

| anonim_4396 explică (pentru Liviucu):

NU!
Cum sa iti treaca asa ceva prin minte? x-(
Intrebam doar...Omul mai are si curiozitati!
La 15 ani nu am de gand sa imi incep viata sexuala cum fac alte fete..proaste!

| Liviucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Curiozitati... Te inteleg atunci, insa mai bine citesti pe net in alte parti, verifici site-uri aferente, si nu ne intrebi pe noi, ca pe aici o sa gasesti multi care in loc de un sfat o sa vrea ID-ul tau sa te "invete". laughing

| anonim_4396 explică (pentru Liviucu):

Ii ignor si gatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai amtongue

| LoveItachi4Ever a răspuns:

serios... pe bune... cum doamne iarta-ma ce are de a face masturbarea cu prima oara cand faci sex, poate doar ca simti aceeasi placere in rest nu stiu

| Stan404 a răspuns:

N-are nici pe dracu happy