| HatakeKakashi a întrebat:

Sall TPU

Deja e a 3-a intrebare pe ziua de azi ca le tot strang de vreo cateva saptamanilaughing. Auziti aici fetele sau baietii care ma pot ajuta:

1. Fetelor voi aveti un limbaj special un cod ceva?rolling on the floor ca eu nu mai inteleg nimic am prin jurul blocului si la scoala si toate cele am fete care au limbaj de genu:

-Ma stii tu aia?
-Aaaaa da aia.
sau numai se uita una la cealalta si le apuca deja rasul. Deci eu mor dracu ca inteleg cum doamne puteti vorbi asa sa nu va intelegem noi baietii angry. Care ma lamureste un pic funda big grin

2.Cum gandesc fetele?(mai ales in cazul baietilor). Ce va pare dragut, ce nu? Cum considerati umorul la un baiat?,, FAIL-urile,, intentionate pentru a va face sa radeti?tongue Sper sa ma puteti ajuta careva si pentru ca nu pot da 2 fundite dati rasp la ambele intrebari in acelasi comm va rog big grin cine ma poate ajuta mai detaliat lasati un id de mess sau bagati antonio_alex1998 si poate imi si ziceti cine sunteti happy

6 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Noi nu avem un codlaughing. Dar nu pot spune ca eu nu fac asa. Cand se intampla ceva, o actiune la care au fost prezente ambele fete, spun '' iti mai amintesti'', pentru ca e ceva similar cu ce li s-a intamplat lor.e simplutongue
si 2:
...Adica ce ne place la baieti nu.pai, iti spun tot ce conteaza pentru mine: umorul e esential(fara el adio), sa stie sa raspunda la injuraturi, sa nu injure de fata cu mine, sa nu se laude cu mine, sa fie destul de inalt.cu putin mai mult ca mine, sa aiba par negru sau maro(in niciun caz blond), ochii de preferat caprui sau verzi dar merg si albastri, sa fie la moda, sa fie bun, sa ma inteleaga, sa nu ma paraseassca pentru alta dupa 2 zile...cam atat.
Asa gandesc eu...dar mai sunt unele c"""" care vor masinile voastre, banii vostri, etc...sa nu le faceti lor pe plac pentru ca sunt foarte nesimtite.
Papa.te-am lamuritbig grin?

| anonimatus a răspuns:

Inseamna ca fetele respective te plcwinking

| Bubbico a răspuns:

Da toti baieti spun asta frate...Nu avem nici un limbaj cod si nimic in genu, doar ca avem multe secrete pe care nu trebuie sa le stie toti si doar privindu-ne una pe cealalta ne dam seama ce vrea fiecare sa spuna. Este un simt cu care 99% din fete se nasc, si ne dam seama de lucrul la care se refera doar spunand o litera sau un cuvant...

| HatakeKakashi explică:

Ana m-ai cam lamurit si tu tongue deci daca 1, 70 e destul de inalt pentru tine se poate ceva tongue baga id meu mai povestim si noi daca mai am probleme big grin

| JulieCrazyx3 a răspuns:

1. Nu este neapar un limbaj de cod. De obicei cand vorbim asa noi(fetele) ascundem ceva anume. De ex.: e vb de un baiat care e aproape de doua fete care vb, ele vorbesc sai zicem "codat" ca sa nu inteleaga oricine.
legat de 2. nu te pot ajuta. big grin nu ma pricep big grin mai mult sunt jumi juma big grin fuditza pentru 1?

| JulieCrazyx3 a răspuns:

1. Cand fetele vorbesc asa, ele incearca sa ascunda ceva. Sa vorbeasca in public despre un secret fara ca lumea din jur sa inteleaga secretul Ex: Un baiat despre care doua fete au un secret trece pe langa ele. Ele vb despre secretul despre baiat fara ca baiatul sa-si dea seama ca e despre el.
2. Dragut. I don't know De la fata la fata. Umorul.baiatul nu trebuie sa para plictisit de glume dar nici prea prea. Fail-urile, mie atunci cand mi se povesteste un fail de la un baiat care teoretic trebuia sa ma faca sa rad nu-mi prea plac... ma fac sa ma gandesc ca baiatu cu pricina e cam "prostut" daca a facut in fail dinadins ca sa atraga rasete, dela mine una nu lar primi fundita? big grin Sper ca te-am ajutat...