| denisdumbrava a întrebat:

Buna tuturor am o intrebare daca ma puteti ajuta in special fetele dar si baietii daca stiu. Daca un barbat ejaculeaza in vagiul unei femei, femeia simte acest lucru daca barbatu o ejaculat in interiorul vaginului? va multumesc si sper sa nu radeti prea tare.

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Buna! Da simtehee hee Este ca o sticla cu apa minerala, o agiti si normal ca atunci cand iese exercita o presiune in mediul exterior. Din moment ce ejacularea posibila datorita presiunii normal ca fata va simti. Chiar si daca nu ai trait experienta asta poti gandi logic asta.

9 răspunsuri:
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Se simte si e ceva super placut!

| BloodPrison a răspuns (pentru Alexutsa_2737):

Stii Alexutzo, poate o fi super placut dar daca nu vrei bebelusi mai bine folosesti un prezervativwinking

| denisdumbrava explică (pentru BloodPrison):

Mda cam asa ceva daca nu vrei sa fii mamica

| Alexutsa_2737 a răspuns (pentru BloodPrison):

Pai eu iau anticonceptionale atunci cand nu folosesc prezervative, dar de obicei le folosesc pe amandouawinking

| BloodPrison a răspuns (pentru Alexutsa_2737):

Anticonceptionalele fac f. rau la sanatate

| December a răspuns:

Logic ca simte laughing cum naiba sa nu simta?

| denisdumbrava explică (pentru December):

Nah.....chiar nu am stiut multumesc

| Monica07 a răspuns:

Daca nu esti excitata s-ar putea sa nu simtibig grin