| Alexkd a întrebat:

Dupa cum stie toata lumea este acea vb ca nu trebuie sa termini liceul virgi nush daca este o prostie sau nu dar as vrea sa nu term virgin. Sunt in claaa a 11 si am deja 18 ani am avut relatii de scurta durata dar in niciuna nu am putut sa fac sex. Ce sfaturi imi dati. Dau funda

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-a prostit cineva,rolling on the floor si tu ai pus botul. laughing Multi fac sex doar dupa ce isi intemeiaza o familie. Asa ca n-ai de ce sa fii disperat.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, nu este timpul trecut sa faci sex. Esti inca tanar si de acum incolo poti face sex cat doresti.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce legatura are terminarea liceului cu sexul?
Ca doar nu faci sex cu scoalarolling on the floor
Documenteza-te daca vrei sa faci sex, cunoaste o fata, apoi totul vine de la sine.
Si vezi ca ca NU DAI BACUL DESPRE TEHNCILE DE SEX.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

uite că eu n-am auzit de vorba aia. e doar o prostie, ce pnm. o faci când ai o relație serioasă și simți ceva pentru respectiva persoană, nu doar că " așa se zice".

| MidnightR a răspuns:

Impusca-te,daca chiar crezi asemenea prostie.
Oh, dar dupa cum stie toata lumea, este acea vorba ca la sf. clasei a 12-a este un examen, deci nu cred ca ai vrea sa termini liceul fara sa-l iei.

| PK_Tavi_S_1990 a răspuns:

Yo, stiu ca ai vorba asta dintr un film, l am vazut si eu. Doar ca tu esti prea pr0st si nu intelegi despre ce era v0rba acolo