| anonim_4396 a întrebat:

ieri am fost la ginecolog cu prietena mea, si i. a găsit ceva chisturi ovariene. ce este de făcut? ii ceva grav?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Nu e foarte grav. In ziua de azi majoritatea femeilor au chisturi pe ovare. E grav in momentul in care acestea sunt prea mari. De facut nu e nimic daca medicul nu i-a dat pastiele sau ceva. Daca era ceva ce se putea face atunci cu siguranta doctorul ii spunea exact ce

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Care e logica ta? Daca ai fost la doctor tot pe TPU cauti raspunsuri?