| zumzi_7899 a întrebat:

Ieri cand am iesit pe afara am jucat adevar sau provocare si am cazut, si am primit provocarea de a ma saruta cu o fata(pe care o plac) si ea a acceptat.Cand a mai cazut sa se mai sarute cu altcineva nu a acceptat niciodata. Ce inseamna asta? Ma place? Funda pentru cine va ajuta!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu a vrut sa te sarute decat pe tine,atunci,pe tine te place!
De ce sa fi refuzat sa-i sarute pe ceilalti, ce alt motiv ar fi putut avea?
Gandeste, folosete-ti mintea!

| A12NDRA a răspuns:

Da,se pare ca asta inseamna, dar incearca sa intri in vorba cu ea si sa o intrebi.Ai putin vuraj ca nu te manancawinking. Succes!

| IubesteEa a răspuns:

Da lol nu se observa daca a vrut ca tu sa o saruti si nu altcineva asa fac si eu cand plac un baiat :X mult noroc:*funda?

| Stryder_1593 a răspuns:

Da!

i hope i helped (^_^)

| NewAccount a răspuns:

Da.Probabil simte o atractie pentru tine. Funda?

| AnwtSsa a răspuns:

Ar trebui sa stai de vorba cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca da i-a placut sa te sarute pe tine nu pe altii cand placi un baiat nu mai vrei sa te pupi cu altii deci clar te placebig grin:*

| onename a răspuns:

Da e clar. Cu tine ii face placere. Inseamna ca ii place de tine. Daca si tu le-ai refuzat pe altele, si-a dat seama ca o placi.

| zumzi_7899 explică:

Ma-ti ajutat toti da nu stiu la cine sa dau funda laughing