| anonimuIndragostit a întrebat:

îmi place de o fata foarte mult cum as putea sa o fac sa mă placa si ea pe mine.
PS Ea vrea sa aibă un iubite de la vârsta de 18 si de abia are 16.Si alt ceva eu nu prea arat cum,, trebuie" sa arate un băiat frumos

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intai te uiti in oglinda si pe urma da ca e de tine te duci la ea, daca nu nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa o cunosti foarte bine ca sa vezi ce ii place si ce nu. Apoi fai pe plac, fa-o sa rada, sa zambeasca.Aratai ca o placi prin gesturi mici nu trebuie sa-i spui asta. Daca o ii plac cum te comporti cu ea o sa ii placa si de tine.Fai pe plac! Succes!