| xViiruus a întrebat:

Hi. Imi place de un baiat, de varsta mea, din clasa la mine. Nu sunt nebuna dupa el dar imi e simpatic. Nu stiu daca lui ii place de mine. As vrea sa ii placa de mine, dar cum? Cine ma ajuta?

4 răspunsuri:
| DANyi a răspuns:

Orice baiat poate cadea foarte usor in plasa unei fete dragute. Trebuie sa te apropii cat mai mult de el. Daca ai numarul lui e foarte bine, daca nu il iei. La un moment dat, va "ceda" farmecelor tale, iar telefonul iti va suna, anuntand prima voastra intalnire, nu ca amici (stii la ce ma refer). Hai, bafta. Numai bine!

| Lisa968 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cat mai mult cu el si petreci timp impreuna astfel incat puteti sa ca mai apropiati...baftawinking

| Iriskha a răspuns:

Daca vrei sa afli daca te place. spune-i in fata ce simti astfel vei afla cu siguranta daca lui ii place de tine sau nu. daca nu ai curajul sa o faci aflai care ii sunt pasiunile si incearca sa comunici cat mai mult cu el asa vei afla ce ii place si ce nu si asa afli ce aveti in comun. sper ca ti-am fost de folos happy bafta!

| DenissXr a răspuns:

Poti incepe prin ai distrage atentia...cu calitatile tale nu cu defecteno talking. succesbig grin fundita?