| ForeverWarrior a întrebat:

Sall tpu.Imi puteti zice niste semne nonverbale sigure ca o fata timida te place?

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Se uita la tine de cate ori are ocazia iar cand si tu te uiti la ea insistent, te evita, iar cand vorbiti fata in fata se inroseste, evita sa te priveasca tot timpul in ochi si deseori se si balbaie. Depinde si de fata, depinde si de tine. Si referitor la MrPotato, poate si cartea aia te-ar putea ajuta, dar eu iti zic din experienta mea. laughing Bafta!

| MasterYoda a răspuns:

I se ridica fusta

| ș53fan a răspuns (pentru MasterYoda):

Huoooo! Rușine... sad