| fantasy01 a întrebat:

Iubesc foarte mult un baiat din clasa mea(il iubesc de 5 ani(! In ore eu ma uit foarte des la el si el face la fel! Mereu ma tachineaza! II place de mine? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca te place, dar nu neaparat in felul pe care il placi si tu.
Daca vroia mai mult de la tine, in astia 5 ani,ar fi facut un pas ca sa fiti impreuna,crede-ma!

Eu zic ca daca iti faci curaj, il poti intreba direct si asa nu mai pierzi anii cu gandul la el.

Te place - fii cu el. Nu te place - mergi inainte, mai sunt baieti.

4 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Cred ca si el te place daca te tachineaza.Dc zic asta? Pentru ca si eu am avut un coleg in clasa care m-a tachinat de la inceput, de cand am inceput sa fiu kolega cu el.Mereu vroia sa intre in vorba cu mine si ma tachina.La un moment dat m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui, dar am refuzat.Si de atunci a tot continuat sa ma tachineze.Din semestrul doi, diriginta m-a mutat cu el in banca.El se bucura.Cateodata ma mai tachineaza, dar m-am obisnuit cu el. Avem momente cand ne intelegem super. Uneori imi mai face complimente, dar nu il iau in seama pentru ca stiu ca ma place si nu vreau sa ii dau de inteles acelasi lucru.:-)

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Te placeee sutaaa la mieee smug
PaPa PuP

| alex_9030 a răspuns:

Da cu siguranta ii place de tine

| mely_3826 a răspuns:

Nimeni nu stie exact daca ii place de tine.inafara de el... dupa parerea mea daca nu iar place de tine nu sar uita deloc la tine.
Daca vorbeste frumos cu tine, daca face ceva gresit si isi cere scuze si mai tot timpul se uita la tine e foarte posibil ca lui sa-i placa de tine