| ChioLays a întrebat:

joc world of tanks si cand trag cu tunu am tinta slaba adica se vede in reluare si nu nimeresc pe nm cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| Antyss08 a răspuns:

Scoate umbra din joc, scade evectele grafice al mediului.
Când ținta se strânge atunci ai șanse să nimerești.
Evoluează-ți tunarul.

Am eu cont de wot de vânzare, dacă te interesează, dă-mi mesaj.

| Khero a răspuns (pentru Antyss08):

Ce tank ai de vanzare?winking

| Antyss08 a răspuns (pentru Khero):

Am si uitat cum se numesc, nu mai joc de ceva timp, un tiver 6 anti-titani german, un tier 7 heavy american, kv1s, si alte 3 de tier 3.
Si 30.000 de experienta universala cu care poti debloca orice tank, eu le-am strans si nu am luat nimic de ele.

4 răspunsuri:
| belfast a răspuns:

Categoria gresita sad

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru belfast):

Ceai ma cu baiatu? a pus si el ca asta are mai multe raspunsuri