| Anonim_2871 a întrebat:

.. O fata s-a despartit de iubitul ei pentru mine si fostul iubit tot pune copii sa ne bata si mie, mie mila de ei sa nu-i bat...
Ce sa fac ca sa nu ne mai agreseze in afara sai batstraight face
FUNDA+Vot=REGE
P. S Am 13 si ea 12

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vorbesti cu el si-l lamuresti ca daca mai face lucrul asta s-ar putea sa regrete cam mult...
Ce,nu poate pricepe ca dragoste cu forta nu se poate?
Fata nu-l vrea si gata,sa-si caute alta si sa va dea pace, oricat de multi copii ar pune pe voi, fata NU-L MAI VREA!
Punct!

| stf a răspuns:

Fii atent de duci la el si stai de vorba cu el, si ii spui ce problema are el? daca fata te place mai mult pe tine decat pe el! care e problema lui? dar stai calm e invidios de asta face asa

| KissYourLips a răspuns:

Le spui ca daca s-au despartit asta este si daca nu te lasa ii ameninti ca ii bati si tu pe ei daca nu te lasa

| Anonim_2871 explică:

El are 12 ca si ealaughing

| misii a răspuns:

Buna,pai sfatul meu ar fi sa vb cu fostul pr al prietenei tale si sa-l avertizati ca daca mai continua asa va ajunge la politie ceva de genu, speriatil si voi putin... fundabig grin?