| ady007 a întrebat:

sper ca ma ajutati si pe mine cu o intrebare mica, Am descarcat un windous sp3 de pe internet si as vrea sa stiu daca e bine sa descarci windous de pe internet as vrea sa stiu daca are virusi etc...Si as vrea sa-mi dati si mie cateva imformatii de instalare a windousului. Multumesc mult sper ca ma ajutati Scuzati categoria. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| TotEu1993 a răspuns:

Sall. Daca l-ai cumparat sigur nu are virusi, daca l-ai luat free s-ar putea sa aiba si virusi...Instalare: bagi cd si dai restart apoi tii apasad "delete" apoi incepe butarea... urmeasa instructiunile. este usor.Bafta

1 răspuns:
| ady007 explică:

Mersi mult denis