| andralada a întrebat:

Pff scuzati categoria de jocuri dar am facut o prostie si am nevoie de ajutor, acum cateva zile am primit un laptop si am facut prostia de a umbla prin meniu lui si am schimbat tema windousului si nu mai stiu sa o pun la loc am cautat peste tot dar nu mai gasesc tema respectiva am windous 7 si am o tema windous 7 basic si nu e cea care o vreau e aveam alta. Sper sa fi explicat ceva in fine ajutor crying funda

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Dai clic drept pe desktop, clic pe :personalizare si cred ca vei gasi acolo tema care o cauti! Succes!