| Iftode_Denis_1998 a întrebat:

Sunt baiat si imi place de o fata cu un am mai mare ca mine. Sunt foarte timid. Nu pot sa ii spun ce simt! Ce sfaturi imi dati? Sa nu fie raspunsuri de genul : Spune-i ce simti! Raspunsul cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, in cazul in care nu esti pregatit sa ii spui ceea ce simti, iti poti ruga un amic sa vorbeasca cu ea, sa o traga de limba cu s-ar spune in legatura cu tine. sau v-ati putea strange undeva mai multi printre care si ea si sa va jucati "adevar sau provocare" si din nou poti afla daca are sentimente fata de tine, oricum indiferent cum vei proceda, incearca sa fii tu insuti, sa fii sincer!

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Du-te cu plugusorul si ca plata sa -ti dea un pupic, daca tu refuzi sa te duci la ea scrie-i un biletel.

| losseru a răspuns:

Am fost exact in aceeasi situatie laughing) pana joibig grinbig grinbig grin:X:X:X

| puffii548 a răspuns:

Buna. Eu zic sa ii spui tot adevarul stii de ce? Iti voi arata un dialog intre un baiat si mine sa vezi:
Baiatul: Buna Ally.
Eu:Buna.
Baiatul: Ally chiar trebuie sa iti spun ceva...
Eu: ce?
Baiatul: Nu stiu cum sa iti spun dar te plac, te visez noaptea.
Eu: Wow.
Si asa vorbind cu el si spunand el ce simte despre mine eu despre el si ne-am sarutat.
sper sa te ajute
Fundalove struck?

| Iftode_Denis_1998 explică (pentru puffii548):

Am dat deja funda! Scuze! Dar raspunsul tau mi-a dat o idee geniala!

| norberttt a răspuns:

Deci frate stiu cum e, nu stiu cum o sa functioneze da, incearca sa te apropii cat mai mult de ea, vorbeste cu ea orice, incearca sa o faci sa se simta bine in prezenta ta, vorbeste mai mult laughing o sa vezi ca daca te comporti normal cu ea o sa isi dea singura seama ca ce simti pentru ea tongue

| Iftode_Denis_1998 explică (pentru norberttt):

Tu esti single sau ce?

| norberttt a răspuns (pentru Iftode_Denis_1998):

Doar ma doare capul laughing