| anonim_4396 a întrebat:

sunt un am 13 ani si nu stiu daca ma place o fata in timpul orei decele mai multe ori se uita la mine ce sa cred din asta? HELP!
mc love struck

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se uita asa mult la tine pentru ca te place si asteapta sa faci si tu la fel, invit-o la un suc sau undeva si daca accepta fi sigur 100% ca te place

| Ichnat a răspuns:

Sau se uita la tine deoarece ea te considera urat straight face (fara suparare dar trebuie luate in calcul toate variantele)

| Cleopa a răspuns:

Posibil sa te placa. intreab-o si gata!

| YamahaTZR a răspuns:

Pai e posibil sa te placa, tu de ce nu o chemi in week-end la o plimbare printr-un parc ceva, la un suc, si iti faci curaj si o intrebi sau ii spui ca tu o placi ( daca este asa ).