| cosminul112 a întrebat:

Buna!
Imi place de o fata dar cred ca si ei ii place de mine(se uita la mine in timpul orei imi zmbeste)dar mai place pe cineva. Ce spuneti sa incerc?
Multumes!

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Incearca sa ii marturisesti sentimentele in fata. Fete apreciaza acest lucru si poate cine stie... poti fi castigatorul inimii ei.
Succes!

2 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Buna! Pei sa stii ca si fetele gandesc deseori ca tine happy. Icearca sa o impresionezi tu, fii mai bun decat "inamicul" tau. Vorbeste cu ea, fii tu insuti, nu face glume proaste si o sa te remarcehappy

| selena_5281 a răspuns:

Intra in vorba cu ea.
fa'o sa se simta bine atunci cand vorbiti, fa'o sa rada.
si usor usor intrebi daca vrea sa fiti impreuna