| amaliamagda a întrebat:

uite vreau sa ma ajutati cu un sfat imi place de un baiat si totdeauna cand ne intelegem cel mai bine aud ca ma inseala cu cineva deja i-am dat 2 saanse si acum parca simt ca isi bate joc de mine AJUTATI-MA

Răspuns Câştigător
| kristinne a răspuns:

Te inseala poate pentru-ca nu-i oferi ce-si doreste...intelegi? Daca el nu vrea sa se desparta de tine tine minte sunt fete cu baietii se casatoresc mai tirziu si sunt fete cure satisfac nevoile.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Renunță!

| h3r a răspuns:

2 șanse și tot așa face... și asa va face în continuare.
Mai poți suporta?
Tu decizi.

| rikkimady16 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa il lasi in pace. de ce sa ii mai acorzi inca o sansa? sa faca la fel? iti place cand sti ca te inseala? nu cred. si atunci de ce ai mai sta cu el sau de ce i-ai mai acorda inca o sansa? sti cum se spune "lupul isi schimba parul, dar naravul ba" asa ca mai bine ar fi sa il uiti. la inceput e greu, dar gandeste-te ca meriti ceva mai bun, ca inca nu s-a nascut persoana care sa isi bata joc de tine. orice fata merita un baiat care sa o iubeasca si sa o aprecieze, nu unul care sa o insele. daca te iubea nu facea a doua oara aceeasi greseala, zic. acum tu faci cum vrei happy dar cam asta te sfatuiesc eu sa faci. doar tu stii ce simti pentru el, dar cu cat sentimentele tale sunt mai profunde cu atat te sfatuiesc sa il lasi in pace pentru totdeauna si iti spun si de ce: mai tarziu o sa il iubesti din ce in ce mai mult si o sa ierti azi, maine, si sapt viitoare si o sa te trezesti ca lui nu ii pasa pentru ca tu ti la el si il ierti si uite asa o sa ramai la un moment dat singura pentru ca el o sa se plictiseasca la un moment dat si atunci ce faci? o sa iti dai cu pumnii in cap ca nu l-ai lasat mai repede, dar timpul trece si nu se mai intoarce... asta e parerea mea, tu faci cum vrei happy

| ralfy123 a răspuns:

La mine e exact invers sunt cu o fata detreaba dar cand ma inteleg mai bine cu ea incepe sa ma ignore dar nu stiu de ce si simt ca isi bate joc de mine