| Arapalea_alexandru_1996 a întrebat:

urmeaza sa ma sarut pentru prima oara si fata aceia are multa experienta imi dani niste sfaturi... in afara sa am respiratia fresh...

Răspuns Câştigător
| Andrei4g a răspuns:

Presupunem ca tu esi cu fata si stati voi asa mai retrasi putin,pe o banca in parc eventual. Nu te gandesti ca: 'mama trebuie sa o sarut pe asta,ce draq fac, o sa se prinda ca nu stiu' Noo,sa nu gandesti asa. Stai cu ea, mai o gluma mai un suc, si la un moment dat o sa te apropii de ea,o iei in brate, iti treci mana prin parul si privind-o in ochi o intrebi: 'Auzi draga, este adevarat ca saruti la fel de bine pe cat esti de simpatica? Si nu mai stai, pac! Treci la treaba.iar dupa ce ati inceput, totul o sa decurga de la sine, nu-ti mai face probleme. Hai lasa vaicareala si treci de pupa fata. Ca n-o sa mori de atata binelaughing

2 răspunsuri:
| Ivanovicius a răspuns:

Nu trebuie sa te pregatesti. Nu te incorda, fii relaxat si inchide ochii. Vine de la sine. Daca ea are mai multa experienta, las-o pe ea sa te conduca pana inveti.