| Standanieldragomir55 a întrebat:

Salut
Vreau si eu un mesaj pentru iubita mea de ziua ei de naștere
Urgent!

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La romani se spune "La multi ani!".
Recomand.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Urgent ca... ai cam intarziat? Sau pentru maine? In ambele cazuri... nu cred ca se mai pune problema de vreo urgenta big grin

Iar trecand la lucrurile serioase, eu i-as zice mai multe... dar nu o cunosc, si nimeni de aici. Este iubita ta, chiar asa vrei sa o impresionezi? :/

| Celcestietot a răspuns:

Tu ar trebui sa ii scrii unul.

| Hammurabi a răspuns:

Fraților, poate e vorba de ziua în care naște iubita lui și n-ați înțeles voi bine.
Se spune "Naștere ușoară!"

| gemeni6226 a răspuns:

Indiferent ce i-ai scrie esential este ca nu ai uitat-o citeodata si un cuvint mic atirna foarte greu in cintar daca este adevarata.Ca exemplu am avut un prieten care mereu imi uita ziua de nastere si asta m-a durut mult si foarte greu ma impaca -era suficient sa-mi scrii un La Mult Ani cu drag M.-(M era initiala lui)cuvinte putine dar adevarate valoreaza cu mult mai mult decat povesti rasuflate-mai ales ca am cunoscut persoana si stiam ca e scump la vorba si orice cuvint al lui este adevarat.

| Nirvanaaa a răspuns:

E iubita ta, nu a noastră, tu ar trebui sa il gândești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai creativitatea necesară de ai trimite un mesaj de ziua ei de naștere, ce te vei face atunci când va trebui să-i faci declarații de dragoste?

| literallythesamebruh a răspuns:

Dacă cumva îți răspunde cineva la întrebarea asta cu un mesaj pentru ea, să scrii la sfârșit numele acelei persoane, că na, sunt drepturi de autor laughing Mai bine i-ai scrie tu singur un mesaj, ăla este cel mai reușit pentru că vine din inimă.

| aquaticar a răspuns:

La multi ani, vreau sa ne despartim ca nu sunt in stare sa iti scriu un mesaj banal de la multi ani, atat sunt de inutil ca barbat.