| RaulT a întrebat:

Salll TPU! Am o chestie care ma macina, imi place de o fata pe care am cunoscut-o cu ceva timp in urma la tara. ea e din alt oras si tinem legatura pe mes. nu stie ca o plac, asa cred. sa astept sa ne intalnim din nou la tara, dar asta mai dureaza un pic sau sa-i spun pe mes? vei ce-ati alege? nu as vrea sa-si schimbe parerea despre mine si daca ma refuza sa ramanem prieteni, ca si pana acum!

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pana te intalnesti cu ea la tara. E mai bine sa-i spui fata in fata decat pe messenger. Poate gandeste ca faci misto de ea, dar fata in fata e altceva. Te uiti in ochii ei si ii spu-i ca o iubesti si ii zambesti, si poate sentimentele sunt reciprocehappySuccesbig grin. Sper ca te am ajutaT.Pa, pa

| rbby a răspuns:

Pai asteapta pana te vezi cu ea la tara