| Lyssa97 a întrebat:

Sallut:*! baiatul de care imi place are prietena DAR prietena lui locuieeste in timisoara iar EA vine la el o data pe saptamana( asta s-a intamplat acum in vacanta) nu stiu in timpul scolii cum se vor vedea. Eu vorbesc foarte mult cu baiatul acesta cu toate ca nu il cunoasc de mult timpbig grin. L-am chemat la aqua land prima data dar a zis ca are majorat si nu poate, apoi l-am invitat in oras si a zis tot ca nu poate ca alta data DAR el nu vrea sa ma evite ci ii un baiat fidel si nu vrea sa iese cu alte fete chiar daca are prietena in timisoara. am zis ca il inteleg si sa-mi spuna cand e disponibillaughing. a zis ca bine.
si acum nu sunt sigura cm sa reactionez. vorbesc foarte multe cu el dar nu stiu cat va dura relatia cu fata astasad. intre timp ma gandeam ca as putea avea un prieten dar daca el se desparte de acea fata inaintea mea eu ce o sa fac atunci?thinking help me please!:*

Răspuns Câştigător
| roxydulkica a răspuns:

Tu nu poti sta pe loc pentru el. Mai bine iti gasesti alt prieten! Funda?

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Din cate vad eu, tu nu-i dai pace.Lasa-l in pace, pentru ca si tu daca ai fi in Timisoara, nu ti-ar conveni situatia.

Răspuns utilizator avertizat
| zeitaana a răspuns:

Nu stiu ce sa zic daca cu adevarat iti plc asteaptawinking dar s`ar putea ca lui sa nu ii placa de tine si atunci astepti degeaba. Cel mai bine ar fi sa il uiti sa fiti doar prieteni si tu sa iti gasesti alt prietenwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si sa sa ai spui ce ai pe suflet