| Alexandra21222 a întrebat:

Am o prietena care face majoratul de curand si il face intr-un local unde vor fi multi invitati. Chestia este ca noi suntem foarte bune prietene si ea deja a invitat toata lumea la majorat minus pe mine si mai sunt decat 3 zile pana la majorat. Ma mira faptul ca a invitat persoane mai putin cunoscute si eu care eram prietena foarte buna cu ea nu m-a invitat. Ce ar trebui sa fac? Sa nu mai vorbesc cu ea?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E o pramatie daca nu te-a chemat, oameni prosti vezi la orice pas si mai urmeaza sa intalnesti.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

S-ar putea sa nu-ti fie asa buna prietena. Doare cand iti dai seama dar poate este mai bine sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bune prietene si nu te-a invitat la al sau majorat? Buna, buna asta.

| Andreea_Beatrice_1997_AUIO a răspuns:

Cu aglomeratia pe care o are. poate a uitat sa te invite.dar sigur te va invita daca sunteti cele mei bune prietene :*

| Alexandra21222 explică:

Da... pana la urma nu m-a invitat, asta este.