| EzzKyym a întrebat:

Salut,nu stiu cum sa incep sau daca intrebarea e la categoria potrivita laughing
De ceva vreme ma atrag baietii sunt bisexual, daca stiti ceva site-uri/aplicatii de dating -chat pentru gay.

Răspuns Câştigător
| koko3475 a răspuns:

Sunt cateva site-uri. dar cu gay e mai complicat. trebuie sa gasesti tot un bisexual, sau chiar un cuplu el si ea!

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca ai asculra de constiinta si ai resoecta pkanul Creatorului si ai alege sa faci sex numai duoa casatoria cu cineva de sex opus.Altfel vei trai continuu sub condamnarea propriei cinstiinte si cu risc ridicat de BTS. Daca ai fi interesat sa intelegi cauzel pentru cate esti atras de baieti ai putea sa mergi la cinsiliere crestina la Ellel Ministries Romania.