| forever4you a întrebat:

Sallz, all! Eu in fiecare noapte il visez pe fostul meu iubit(la care inca tin)si visez chestii de genu' cum ca vine la mine si vrea sa ne impacam, si mai visez si momentele in care ne sarutam si cand ma lua in brate sau ma lua sa dansam...cryingce inseamna asta? Am cautat pe net si spunea ca inseamna ca inca se gandeste la mine...crying crying crying

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu este adevarat...astea sunt niste superstitii... ceea ce visam este rezultatul a ceea ce am vrea sa se intample. asta se intampla si in cazul tau. te-ai culcat cu gandul la el si de aceea l-ai visat

6 răspunsuri:
| forever4you explică:

Se pare ca daca omit un mic amanunt e de groaza:EU MAM DESPARTIT DE EL! motivul nu i l-am spus nici lui dar voua va spun m-am despartit pentru ca nu ne mai puteam intalni eu intram devreme in casa si el imi spunea sa ne intalnim la 9 seara si nu mai suportam asa ca m-am despartit de el

| Just4FunHD a răspuns:

De ce sa te amagesti singura si sa te gandesti ca inca mai tine la tine?
Nu mai bine ai incerca sa vezi motivul din care s-a despartit de tine si sa nu-l mai repeti altadata?
De ce nu vorbesti cu el, doar asa afli daca ma tine la tine si daca mai ai sau nu vreo sansa.

| тecнιннιlα a răspuns:

Si chiar crezi ca ai facut ceva bine?straight face Trebuie sa vb cu el despre ora de intalnire laughing asta nu`i o problema `te impacate cu el daca el mai tine la tine ca se pare ca u inca tiwinking. Binenteles ca`l visezi pentru ca ti dor iar inainte sa adormi stai cu gandul la el intr`una si apoi il visezi. visezi ce ai vrea sa se intample happy. Vz cfwinking.

| Rio4cwalk a răspuns:

Da, ce ai gasit u pe net este adevarat, dar totusi visele sunt niste imagini care ai vrea sa u pe care nu ai vrea sa le vezi... Daca nu ma insel tu il viseazi pe fostul tau iubit pentru ca vrei sa te impaci cu el... Mult noroc!

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a răspuns:

Faza ca el se gandeste la tine nu ai de unde sa stii, parerea mea este ca tu te gandesti la el si ca l-ai iubit mult de aia il visezi tongue parerea mea