| anutzamaria55 a întrebat:

De cateva zile la rand visez persoana pe care o iubesc chiar daca ea inca nu mi-a spus asta ( adica nu suntem un cuplu ). visez o posibila relatie cu el, fericita, care in fiecare noapte se intampla in diferite locuri ( ne imbratisam strans ne sarutam, chestii de genu... ) P.S eu cu acel baiat in momentul de fata suntem certati. e posibil ca si el sa se gandeasca la mine?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, astea sunt doar mituri prostesti. Il visezi pentru ca te gandesti des la el si ti-a ramas in subconstient.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cand visezi pe cineva repetat inseamna ca TU te gandesti la el. Daca el s-ar gandi la tine, ar visa el, nu tu.

| sublime89 a răspuns:

Visezi asa pentru ca te gandesti mult la el, si nu din alt motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca vrei un raspuns afirmativ dar nu are legatira visele tale cu ce simte el pentru tine in acelasi timp.Visezi asa frunos pentru ca in realitate te gandesti la asa ceva.Insa asta nu inseamna ca el doreste la fel. Cel mai usor mod de a afla este sa il intrebi pe el iar raspunsul lui sa fie sincer.

| 6684464 a răspuns:

Visele reflecta gadurile ascunse sau nu.

| Dugalle a răspuns:

Nu se gandeste nimeni la tine si nimeni nu te doreste sau viseaza sau ceva.

Visele sunt vise, niste amplificari a unor sentimente, stari, experiente ale noastre ce se afla in subconstient.

| Krixxus a răspuns:

Sunt posibile multe lucruri, dar nu cred e rezultatul gandurilor lui pentru tine ...ci doar ca tu iti doresti asta
Vorbeste cu el... ajuta