| oana4a a întrebat:

Bunahappy ce înseamnă cand imi visez in fiecare noapte fostul? Gen visez ca ne luam in brate si altele exact cum faceam cand eram impreuna si chestia este ca nu mai suntem împreună de 4 luni

10 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Buna Oana,
Asta inseamna ca inca il doresti sau poate doar aceste momente de tandrete le doresti de la el.
Un sufletul si mintea ta el este inca acolo.

| darrio2007 a răspuns:

Nu-ti poti lua gandul de la el. Iti pare rau ca l-ai pierdut.

| Maria3458 a răspuns (pentru darrio2007):

Exista viata si dupa fostul

| darrio2007 a răspuns (pentru Maria3458):

Corect. Este o „calitate" a sexului feminin.

| REMiXDJ a răspuns:

Al visezi pentru ca v-ati iubit si pentru ca si el se gandeste la tine.E posibil sa fie singur acum, sa aiba ceva probleme si se gandeste cu regret la tine.Mai multe nu am voie sa iti spun ce trebuie sa faci.

| Maria3458 a răspuns (pentru REMiXDJ):

Si eu il visez el are pe alta deja e super fericit asa ca viata continua si fara el

| Maria3458 a răspuns (pentru REMiXDJ):

Nu cred ca eu daca il visez pe fostul el s ar gandi la mine

| ℓαυяα a răspuns:

Poate te gândești foarte mult la el și de asta il visezi happy

| DanyDav a răspuns:

Inca mai vrei sa faci dragoste cu el.

| Foreveryoung1548 a răspuns:

Bună! Înseamnă că încă de mai gândești la el, îți aduci aminte de momentele frumoase dintre voi doi, sau mai poate însemna ca suferi si ai nevoie de afectiune, în special de el.