| tatiana123 a întrebat:

Sallz va rog am nevoie urgent de statusuri de dragoste, tristete si for...plz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aminteste-ti ca ai fost o alta pata fara rost! Ai stricat ceva frumos...Si tot tu ai picat de prost!

Ma plimb printe amintiri legate de tne.de noi.de tot ce-a fost frumos in 2! Acum scanteia s`a stins...o alta am aprins! O alta pe care tu no vei putea uita! E chiar ea.Prietena ta!

Am inselat secretele.am inselat uitarile! Te-am inselat pe tine! Puteai sa spui catzi`e mai bine...Cand vei pleca de langa mine!

A plecat de langa tot ce avea.Shi`a lasat`n urma Sa::. O sumbra amintire despre EA!

Primeai Flori`n Gluma.Va prindea`mpreuna,,,, Dar niciodata Na Gandit...Ca de altu Te`ai indragostit!

O poza e Tot ce am pastrat...Ramai iubita mea dupa care am Oftat!

O icoana pretioasa...In cartea vietii mele tu ramai acea Frumoasa!

Atunci cand vei pleca...Vei ramane Prima Dragoste si ultima!

Te iubesc Stelutza mea! Ramai`n Inima mea.Te iubesc Inima mea...Nicand nu te voi Uita!

Ai lasat o amintire in ziua cand ai plecat.Tot cea fost intre noi e de neuitat.Toate orele, zilele si lunile impreuna.Tzynandu`ne de mana.Si privind spre luna.

1 răspuns:
| Lycanum a răspuns:

Dragostea le biruie pe toate, sa ne supunem si noi puterii sale!