| amfibianx a întrebat:

Salu TPU...cum as putea arata ca un skater?------am deja shoezi "america skate" (scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| LaverCristian a răspuns:

Pai cand esti la categoria imbracaminte iti trebuie skynni jeans
pantalonii parerea mea sunt cei mai importanti

2 răspunsuri:
| superman47 a răspuns:

Da, ff importanti sunt skiny jeans. La barbati no sa gasesti pantaloni ff stramti si poate o sa ai probleme cu ei asa ca poti incerca blugi de la femei care sunt foarte pe corp. Si ca sa arati ca un skater poti purta un full cap si un tricou cu un desen haios si casti in urechi. Bafta!winking

| skatepunk a răspuns:

Pai depinde ce stil vrei sa ai, stilul gang sau stilul punk, pentru stilul punk poti sa porti niste blugi negri sau albastru mai inchis, nufoarte largi si un tricou cu un desen pe el, ori cu numele uni brand sau pentru stilul gang niste blugi largi cu un tricou larg simplu.