| nobody_9468 a întrebat:

Saluatare natiune!
sunt foarte nehotaratasad, adica la inceputul anului m-am combinat cu un prieten, de care mi-a placut si in trecut, insa a fost ceva trecator si mi-am zis ca daca tot am ocazia, m-am combinat cu el.problema este ca nu e exact ceea ce mi-am dorit, cred ca ne statea mult m'ai bine doar ca prieteni.
cum sa zic...in scoala e genul de baiat smecher, care socializeaza cu toti(si eu la fel), insa cand vine vorba de o relatie de "iubire" nu e priceput deloc, si din smecherul care'l cunoaste toti devine un fraierhappypoate ca cer eu prea multconfused... poate ca e chestia ca intodeauna am fost cu baieti m'ai mari decat mine cu vreo 4-10 ani si stiau ce au de facut, adica vreau sa fie m'ai insistent,"m'ai agresiv", preferam sa'mi ceara sex, decat sa fie >asa:"laughinglaughing

deci chiar mi-am facut o lista cu lucruri bune si rele ca sa ma hotarasc, uneori ma gandesc neincetat la el cate juma' de ora, alteori nici nu'mi pasa de el, desi sunt destul de geloasa cand il vad cu altele... dar nu e vorba de iubire, ci doar de orgoliuwinkingce as putea face ca sa ma hotarasc?happy

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Asa sunt eu!
Pai vorbeste i in fata!
Si daca e asa timid cum zici inseamna ca te place prea mult si vrea sa te ia usor, sa nu cumva sa te deranjeze ceva din ceea ce face el, asa ca intelege'l.
Poate rar o sa mai gasesti baieti simtiti asa ca el
Cere i sa fie mai indraznet:*
succes

2 răspunsuri:
| nobody_9468 explică:

@sabela nu ca nu ma respect, fiindca daca imi propunea sa facem sex, ii dadeam papucii...

| sabela a răspuns:

Nu stiu daca mai inteleg ceva?! Daca sarea pe tine era un mitocan, iar daca nu e fraier. Eu cred ca este un domn si te respecta foarte mult, dar se pare ca tu nu te respecti in primul rand pe tine.