| Mofturosul23 a întrebat:

A folosit cineva titan gel? Si daca da.s-a vazut ceva? laughing vreau un raspuns de la cineva care chiar a folosit. multumesc

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca numarul "fraierilor retardati" care sa fi muscat momeala este ori prea mic ori le este jena, rusine sa recunoasca paceleala si banii irositi degeaba. Procesul prin care se realizeaza/producere intrarea in erectie/intarire a madularului este mult prea complicat/sofisticat si se produce prin cu totul alte mecanisme de natura psihico-mintale si de sanatatea inimii si a aparatului circulator, astfel ca acel gel poate fi considerat in cel mai fericit caz pur si simplu "apa de ploaie". laughing

| RandomStudent a răspuns:

E ca si cum mi-as pune gel pe deget si mi-ar creste....nu are efect, e genul ala de reclama pe care o gasesti pe site-uri

| Mynameiz a răspuns:

Sunt bani irositi degeaba pe acest gel, nu e bun de nimic, doar reclama aia te convinge.

| popka94 a răspuns:

Îmi place crema! Penisul a devenit mai gros si mai lung, erectia apare intr-un moment, si orgasmul dureaza mult mai mult. Satisfac o femeie de 3-4 ori pe noapte! titangelshop.com

| popka94 a răspuns:

Îmi place crema! Penisul a devenit mai gros si mai lung, erectia apare intr-un moment, si orgasmul dureaza mult mai mult. Satisfac o femeie de 3-4 ori pe noapte!