| Alex_Constantin_1993 a întrebat:

ce parere aveti despre asa numitul Titan Gel, nu vreau site-uri, linkuri, vreau parerea de la cineva care a incercat si ce a realizat ca l-a folosit si ce dezavantaje a intampinat

Răspuns Câştigător
| AlexLK a răspuns:

Salut,am lucrat la un sexshop in jur de 3 ani si m-a pasionat domeniul.Asa ca am incercat sa ma perfectionez.
Am incercat multe produse de genul acesta de curiozitate(mai ales ca vindeam).In cazul in care produsul este foaaarte bun (si cand ma refer bun nu-l gasesti la pretul acela) o sa functioneze DAR doar temporar.Are un efect atata timp cat il folosesti si bineinteles pana la un punct.(nu foarte mare diferenta).In momentul in care nu l-ai mai folosit revine la normal.
Se poate ceva substantial doar chirurgical si te costa in jur de 2mii de euro.
Sau mai e varianta indienilor care isi atarna de ea greutati laughing Merge foarte bine dar ei fac asta de copii iar acolo intervine o problema....vascularizarea.N-o s-o mai aiba 100% hard!
Ma mai poti intreba daca te intereseaza.

| Alex_Constantin_1993 explică (pentru AlexLK):

Ceva pentru ejaculare precoce va rog laughing

| AlexLK a răspuns (pentru Alex_Constantin_1993):

Poti incerca proV, virilityMax.Pastile naturale...sunt pentru erectie mult mai puternica si pentru intarziere(iei un prov si 3 zile esti zmeu). prov e de ajuns(este cel mai slab). Crede-ma ca e de ajunslaughing.Sau daca vrei local poti incerca suifan(micul chinez) sau Stud100 spray.

3 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Singurul dezavantaj e cel financiar! In rest, nu foloseste la nimic!