| joker69 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata numai baietilor! Atunci cand vreau sa ma masturbez, imi iese sperma, numai daca tin picioarele intinse sau numai daca fac sex de orice fel ( atunci imi iese imediat sperma si multa ).

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu ti nu isi vine, pai simplu atingerea penisului cu picioarele isi ofera excitare care duce la ejaculare rapida

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Se numeste ejaculare precoce, si e din cauza masturbarii in excess

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea.
Sperma iese si daca faci sex si daca te masturbezi. Sa nu faci exces happy