| Dragos4SAD a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fete.
Voi cand va masturbati, la final sau la inceput sau in punctul culminant, voi ce simtiti?

Răspuns Câştigător
| elutsa a răspuns:

In punctul culminant simti ca innebunesti de placere. La sfarsit zic: doamne ce a fost in capu meu de am facut prostia asta?laughing...iar peste cateva zile sau poate ore se repeta iar.E incontrolabil, pe moment nu te poti abtine iar la sfarsit iti pare rau dar e prea tarziu.

3 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Doamna educatoare nu va invata la gradi despre asa ceva?"putulica"e chestia aia cu care faceti voi pisi, pana la o anumita varsta! de acolo incolo o folositi la mai multe chestii! Socant, nu?laughing

| Enna90 a răspuns:

Voi baieti nu-ma la asta va ganditi :p hmmm tongue

| Troll a răspuns:

Intrebare pusa de ceva copil de 10 ani laughing

Alo tu ce simti cand iti freci putulica?