| Roberrt21 a întrebat:

Salut, acum 2 zile i-a venit ciclul mai repede cu o saptamana si o doare burta si astazi desi e in a 3 a zi e normal pana acum o durea doar prima zi sau chiar si putin a 2.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula durerile de natura premenstruala inceteaza in primele 1-2 zile de sangerare menstruala. Insa nu este o regula ''batuta-n cuie'', Daca durerile persista trebuie sa mearga la ginecologie pentru a fi consultata. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Intrebarea care este?

| Roberrt21 explică:

E normal sa o doara burta si astazi?