| Paul_7461 a întrebat:

Acum aproximativ o luna, o fata mi-a dat add pe mess, mi-a spus ca suntem colegi de clasa(am trecut in a-9a anul asta ),de atunci am inceput sa vorbim zi de zi pe diferite subiecte,treceau ore si noi tot vorbeam, a venit si ziua de 17, ne-am intalnit la scoala, am vorbit putin in prima zi deoarece nu prea am avut timp, de marti( a 2-a zi) ne vedeam la scoala, ne salutam, vorbeam 5 min si apoi ea se duce la grupul de fete si eu mai ramaneam pe acolo si ma invarteam( nu avem clasa stabila,ne plimbam prin tot liceul),zilele treceau si noi vorbeam tot mai putin,pe mess la scoala,abia mai vorbeam,azi dimineata cand i-am dat mesaj s-a pus pe invizibil pentru mine si presupun ca mi-a dat iggnor( ea este online pentru colegi dar pentru mine nu e) nu am vorbit urat cu ea,nu am facut nimic,mi-a dat iggnor pur si simplu,cu o seara inainte chiar am vorbit( nu mult intr-adevar,dar am vorbit) si nu inteleg de ce mi-a dat. Problema este ca eu m-am indragostit de ea,pur si simplu s-a intamplat,si ea numai vrea relatii momentan,ultima ei relatie sfarsindu-se printr-o dezamagire pentru ea, astazi mi-am pus gandurile si sentimentele in ordine, si m-am decis sa o las mai moale si sa ii acord timp sa treaca peste problemele din trecutul ei si apoi sa imi incerc norocul cu ea. Intrebarea mea este : De ce oare mi-a dat iggnore? Si daca mai are rost sa o mai astept(chiar as sta si 1 an dupa ea, o iubesc pur si simplu)?

Multumesc pentru timpul acordat si pentru ca mi-ai citit poveste. O seara buna.

10 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Doar așteaptă, ea va observa că îi acorzi timp pentru ea și sentimentele ei și, cred eu, va fi un plus pentru tine.

| Keyko a răspuns:

Poate ca e interesata numai de aspectul fizic si a fost dezamagita cand te a vazut... stiu ce e urat din partea mea sa spun asta dar poate fi adevarat. crying in orice caz eu sper ca nu. happy lasa sa treaca un timp in care sa nu mai vorbesti deloc cu ea si las-o pe ea sa faca 1 pas. Bafta!

| Paul_7461 explică (pentru Keyko):

Se poate si asta, eu am 1.90 si ea are 1.65, nu pot spune ca sunt gras, sunt fotbalist si inotator, trage si u concluzia, urat nu cred, ca sunt (parerea mea). multumesc pentru raspuns.

| Paul_7461 explică (pentru Keyko):

Multumesc pentru raspuns.

| Keyko a răspuns (pentru Paul_7461):

Cu placere happy
ma refeream la fata ta nu la inaltime sau la corp. dar diferenta de inaltime ar putea fi o problema. poate ca n vrea sa fie cu un tip asa inalt. mai bine intreab o tu cu prima ocazie direct si frumusel ce s-a intamplat.

| Paul_7461 explică (pentru Keyko):

Ok,multumesc.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Cred ca fata aceea si'a dat seama ca o placi si poate ca s-a,, speriat" si de'aia ti'a dat iggnor

| OSimplaFata29 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa astepti un timp pana isi da seama ce sa faca. faza cu iggnor: nu inteleg nici eu de ce a reactionat asa deodata ce va intelegeati bine. oricum mai asteapta putin timp si daca vrei poti sa o intrebi de ce a dat iggnor si sa ii spui ce simti pentru ea... norocwinking

| Paul_7461 explică (pentru OSimplaFata29):

Multumesc pentru raspuns, am s-o intreb maine.

| OSimplaFata29 a răspuns (pentru Paul_7461):

Ma bucur pentru tine happy cu placere