| Izzﻵ a întrebat:

Salut all happy cum schimb o parola de id yahoo daca nu o mai stiu? si nici datele straight face Urgent! Fundaa!

Răspuns Câştigător
| scumpika96 a răspuns:

Buna, si eu am patit la fel intra pe yahoo mail si du-te la change password (nici eu nu am mai stit o intrebare) si am pus i don't know/don't know mi-e mi-a mers. Sper ca ti-am fost de folos. Papa!

2 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna, Alexandra!
Daca nu stii datele, adica mai exact intrebarilea acelea pe care le-ai pus cand ti-ai facut id-ul este imposibil sa iti mai recuperezi parola. Iti poti face un alt id.
Pa-pa!

| Georgelxxel a răspuns:

Daca nu iti sti datele si celalalt mail pe care l-ai pus (daca l-ai pus) la inregistrare nu mai ai acces la acel id. Asa am patit si eu cu multe id-uri.