| jmekerul a întrebat:

Cum pot sa imi schimb parola de la yahoo ca nu o mai stiu pe cealalta?

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Cand deschizi mess ul sa intri jos iti apare,,forgot your pasword?''. dupa ce se deschide iti scrii acolo id, apoi scrii codul care ti s a dat si dat next, cand ti ai facut id la care nu mai sti parola ai pus 2 intrebari si 2raspunsuri...si iti sunt spuse intrebarile, iar tu trebuie sa dai raspunsurile. Dupa ce ai terminat...scrii parola noua de doua ori.
sucees sper ca o sa te descurci!

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta intrebari... uita`te