| anonim_4396 a întrebat:

Salut all...nu prea am mai avut timp sa scriu pe forum(intrebari nu am mai pus de ceva timp...raspunsuri foarte putine am dat... dar am continuat sa mai citesc raspunsurile intrebarile voastre) o sa revin cu o serie de intrebari...(s-au strans niste intrebari care ma framanta)happy
prima suna in felul urmator:
om o colega care am iesit de 2 ori cu ea...si am intrebat-o daca are prieten si mi-a zis ca are de 2 ani un prieten...
intre timp am lasat-o balta...si luni aflu ca are acum si un prieten din clasa... o fata poate sta cu 2 baieti? de ce oare procedeaza asa? toate sunt la fel?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@asu nu nu nu... nu conteaza cat scriii ci conteaza intensitatea asa ca eu copletez :

Nu ar trebui sa te mai intereseze fata aceasta pentru ca sunt sigura ca este neserioasa... ar trebui totusi sa te asiguri ca este adevarat... desi eu nu prea cred ca ar fi renuntat asa usor la o relatie de 2 ani, si nici nu prea cred ca l-a ubit asa de mult daca ar fi fostr in stare sa il insele. Sunt fete care nu sunt multumite de prietenii lor, care incearca sa ii faca gelosi sau pur si simplu sa se razbune... Sunt multe motive si numai ea stie ce este in capul ei. Nu suntem in masura sa judecam.
Mult succes inca odatahee hee

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu sunt toate la fel. Probabil e una de aceea mereu abordabila pentru a cauta in permanenta unul mai bun.
Sau cine stie? Poate tu ai interpretat acea iesire, ea vrand doar sa vorbeasca cu tine, sa mai converseze si atat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu sunt toate la fel, dar probabil cu baiatul din clasa e doar o relatie de amicitie.

| georgiana a răspuns:

Nu sunt toate la fel... poti `lucra` pe mai multe fronturi? s'apoi cand fugi dupa 2 iepuri, o sa-i pierzi pe amandoi.

| dulc3'maria a răspuns:

Nu toate sunt lafel...de exemplu eu nu sunt asa si nu as putea fii pentru ca daca imi place de un baiat cu el raman nu ma duc sa mai imi caut altul asta e lipsa de bun simt...straight facepoate este genul de fata caruia ii place sa ii schimbe mereu...naspa sa fii asa...

| cookie_1240 a răspuns:

Nu toate fetele sunt la fel. personal cred ca fetele ies cu mai multi baieti odata pentru ca vor sa simta ca inseala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fata poate sta cu doi baieti?
Buna happy poate e atrasa de baiatul din clasa dar cu cel care a stat de 2 ani deja cred ca simte ceva mai mult pentru el. Da o fata poate sta cu doi baieti (chiar mai mult) si totul e ok pana nu afla unul de altul... Nu cred ca aceasta fata este o fata serioasa si dspusa la o relatie adevarata sa zic asa, doar se joaca.
De ce procedeaza asa?
Deoarece este plictisita de prima relatie si vrea ceva mai mult, poate vrea sa se dea mare sa se laude, poate nu simte nimic pentru niciunul.
Toate sunt asa?
Cu siguranta nu! daca a avut parte e o asemenea intamplare nu are rost sa stereotipizezi pe toata lumea happy deoarece nu toate fetele sunt la fel, si poate iti vei gasi s tu o fata care chiar iti place si nu se va juca asa happy

Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar tu esti sigur ca exista un al doilea? o fata poate folosi ca motiv de reful faptul ca are un prieten si daca il are da eu sunt de acord eu aveam cate 4-5 nu trebuiau sa stie unul de celalt, eu traiesc intr-un oras unde posibilitatea de a intalni pe altcineva din alt sector este de 1/1000 asa ca, se poate, care ar fi motivul sa nu aibe mai multi prieteni? Voi cum puteti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Intră în categoria femeilor care vor să aleagă dintre bărbații cu care vorbesc, ies în oraș. Nu le place să fie pescuite.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri...sunt toate de nota 10 happy maine aleg cui sa dau fundita...
@softcristi... poate ai dreptate...
@constantaproca... a recunoscut si ea...si e mai mult de atata din momen ce se ...toata ziua prin clasa(nu stiu ce vrea sa demontreze)
@dear.The_End...te-ai obosit sa scrii atata...mersi!

| delutza13 a răspuns:

Nu toate fetele sunt la fel cum de altfel nimeni nu este la fel.